600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » ETERNA LAW вітає нового партнера Яна Войніканіс-Мирського з командою

ETERNA LAW вітає нового партнера Яна Войніканіс-Мирського з командою

  • 12.01.2022 15:42
Рубрика Прес-релізи

ETERNA LAW рада повідомити про приєднання Яна Войніканіс-Мирського до партнерського складу фірми та створення двох нових практик, які очолить новий партнер, – кримінального права та публічних закупівель.

Ян Войніканіс-Мирський – визнаний експерт у сфері надання правової допомоги суб’єктам публічних закупівель та захисту клієнтів у кримінальних справах із понад 14-річним досвідом юридичної практики та 11-річним стажем адвокатської діяльності. Ян спеціалізується на господарському та кримінальному праві та процесі, має значний досвід представництва інтересів юридичних і фізичних осіб у судах загальної юрисдикції та захисті прав та інтересів осіб під час розслідування кримінальних проваджень. Також Ян має значний професійний досвід у сфері застосування положень серед іншого цивільного, господарського, адміністративного та податкового законодавств України.

Разом із Яном до команди ETERNA LAW приєднуються юрист Валерія Яцук та молодший юрист Анастасія  Загороднюк.

Керуючий партнер Андрій Астапов коментує: «Минулий рік став для ETERNA LAW роком зростання та розвитку. Це стало можливо серед іншого завдяки нашій здатності бачити та передчувати сучасні тренди та готовності інвестувати в розвиток команди фірми. Торік ми створили дві нові практики – комплаєнсу та GR, які очолили нові партнери – Тимур Хасанов-Батиров та Андрій Тростін відповідно. На новий, 2022 рік, у нас ще більш масштабні плани, тож його ми розпочинаємо не менш активно. Сьогодні ми раді повідомити про приєднання нового партнера та створення ще двох практик, за розвитком яких бачимо великі перспективи, – кримінального права та публічних закупівель. Переконаний, що досвід Яна дасть нам змогу швидко та ефективно побудувати сильні й конкурентні практики, які зроблять фірму ще гнучкішою та готовою до викликів сучасного світу».

Партнер Ян Войніканіс-Мирський додає: «Я давно спостерігав за розвитком ETERNA LAW та з радістю прийняв пропозицію приєднатися до її команди. Успішна фірма з розвиненою внутрішньою інфраструктурою пропонує майже необмежені можливості для розвитку і всебічну підтримку, тому я впевнений, що попереду на нас чекають великі проєкти та гучні перемоги».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA