EQUITY захистили інтереси клієнта у справі про відшкодування шкоди, заподіяної незаконними діями органів досудового слідства, прокуратури та суду — PRAVO.UA EQUITY захистили інтереси клієнта у справі про відшкодування шкоди, заподіяної незаконними діями органів досудового слідства, прокуратури та суду — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » EQUITY захистили інтереси клієнта у справі про відшкодування шкоди, заподіяної незаконними діями органів досудового слідства, прокуратури та суду

EQUITY захистили інтереси клієнта у справі про відшкодування шкоди, заподіяної незаконними діями органів досудового слідства, прокуратури та суду

  • 17.06.2024 14:10

Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду ухвалив остаточне рішення у справі про відшкодування шкоди клієнту EQUITY, заподіяної незаконними діями та рішеннями Чернігівської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та Державної казначейської служби України.

До цього клієнт компанії вже отримав виправдувальний вирок Чернігівського районного суду Чернігівської області за пʼятьма епізодами висунутого обвинувачення щодо одержання службовою особою неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 368 КК України).

Відповідачі (державні органи) заперечували проти задоволення позову про заподіяння моральної шкоди, а також заперечували і щодо тривалості моральних страждань, повʼязаних із перебуванням клієнта протягом 5 років під слідством та судом.

За результатами судового розгляду було прийнято рішення стягнути на користь позивача з держави Україна за рахунок коштів державного бюджету України 600 тисяч гривень, які позивачем будуть перераховані на підтримку Збройних сил України.

Це велика перемога та важливий прецедент для подальшого захисту інтересів клієнтів, а також для справедливого слідства.

Інтереси клієнта представляли партнери EQUITY Олександр Лисак і Тарас Пошиванюк.

Із повним текстом постанови КЦС ВС у справі № 752/7098/22 (провадження № 61-173123) можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA