Екссудді Апеляційного суду Луганської області повідомлено про підозру — PRAVO.UA Екссудді Апеляційного суду Луганської області повідомлено про підозру — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Екссудді Апеляційного суду Луганської області повідомлено про підозру

Екссудді Апеляційного суду Луганської області повідомлено про підозру

  • 08.04.2024 15:48

«Судді верховного суду лнр» повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 111 КК України (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також державна зрада). Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, після 2014 року суддя Апеляційного суду Луганської області зрадив присязі та пішов на співпрацю з окупантами.

У тимчасово окупованому Луганську він увійшов до складу «робочої групи із законотворчої діяльності народної ради лнр». У 2019 році за поданням голови псевдореспубліки став «суддею верховного суду лнр».

Наразі підозрюваний перепризначений на цю посаду президентом рф. Її обійняв вже за російським законодавством строком на шість років.

«Підозрюваний бере участь у підготовці «законопроєктів», спрямованих на посилення впливу окупаційної адміністрації рф на тимчасово окупованій території Луганщини. Також безпосередньо розглядає справи за законодавством держави-агресора», – зазначили в Офісі Генерального прокурора.

Досудове розслідування здійснює ТУ ДБР, розташоване у м. Краматорську, оперативний супровід ‒ ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA