Експрокурорку АР Крим судитимуть за державну зраду — PRAVO.UA Експрокурорку АР Крим судитимуть за державну зраду — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Експрокурорку АР Крим судитимуть за державну зраду

Експрокурорку АР Крим судитимуть за державну зраду

  • 24.06.2024 13:47

Прокуратура АР Крим та міста Севастополя скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишньої старшої прокурорки одного з відділів прокуратури АР Крим. Про це повідомляє пресслужба прокуратури автономії.

Дії експрокурорки кваліфіковано як державна зрада (ч. 1 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі.

Встановлено, що до окупації півострова обвинувачена обіймала посаду старшої прокурорки відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури АР Крим. У 2014 році вона зрадила присязі на вірність народу України та погодилась на пропозицію ворога, працевлаштувавшись «прокуроркою відділу захисту прав неповнолітніх та молоді прокуратури Республіки Крим».

Всупереч вимогам Конституції та законів України обвинувачена виконувала незаконні накази та розпорядження «керівництва» «прокуратури Республіки Крим», забезпечуючи функціонування окупаційних органів прокуратури на півострові.

Своїми діями обвинувачена сприяла рф та її представникам у проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету та територіальній цілісності.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA