Експрезиденту Молдови Додону продовжено домашній арешт — PRAVO.UA Експрезиденту Молдови Додону продовжено домашній арешт — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Експрезиденту Молдови Додону продовжено домашній арешт

Експрезиденту Молдови Додону продовжено домашній арешт

  • 28.09.2022 13:39

Колишній президент Молдови Ігор Додон залишається під домашнім арештом. Таке рішення прийняла Апеляційна палата Кишинева, яка відхилила клопотання адвокатів Додона про зміну запобіжного заходу, повідомляють молдовські ресурси, яким підтвердив цю інформацію в.о. генпрокурора республіки Думітру Робу.

Водночас судді задовільнили запит прокурорів про продовження арешту не на 20, а на 30 діб. Під домашнім арештом також залишиться один із родичів експрезидента як підозрюваний у справі.

Під домашнім арештом Ігор Додон перебуває з 26 травня 2022 року у так званій справі про кульок. Його звинувачують у пасивній корупції, незаконному збагаченні, державній зраді та фінансуванні політичної партії злочинним угрупованням.

27 червня ц.р. генеральна прокуратура висунула Ігорю Додону обвинувачення у справі про незаконні схеми під час закупівлі електроенергії в період із 2008 до 2009 року через підприємство Energocom.

Також читайте: Французькі слідчі приїхали в Україну для допомоги в розслідуванні злочинів росіян в Ізюмі

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA