600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Експрезиденту АТ «Мотор Січ» повідомлено про нову підозру

Експрезиденту АТ «Мотор Січ» повідомлено про нову підозру

  • 01.02.2023 15:26

Колишньому президенту АТ «Мотор Січ» повідомлено про нову підозру – сприяння діяльності терористичної організації «днр» (ст. 258‑3 КК України). Про це інформує Офіс Генерального прокурора.

За даними слідства, у грудні 2017 року підозрюваний організував господарську діяльність відокремленого підрозділу – Сніжнянського машинобудівного заводу ПАТ «Мотор Січ» на тимчасово окупованій території в м. Сніжне Донецької області.

«Своїми діями він сприяв діяльності терористичної організації «днр». Сплачував на її користь так звані податки та митні платежі. Вони використовувалися, зокрема, для насильницької зміни меж території та кордону України і вчинення терористичних актів.

Для обходу встановлених обмежень на господарські взаємовідносини з підприємством на тимчасово окупованій території Донеччини використовувались підконтрольні комерційні структури, зареєстровані в іноземній юрисдикції».

АТ «Мотор Січ» через закордонні компанії поставляло сировину у вигляді заготівок на Сніжнянський машинобудівний завод та отримувало з нього виготовлені запчастини для авіаційних двигунів виробництва АТ «Мотор Січ», — сказано в повідомлені.

Заходи з викриття здійснювали співробітники департаменту контррозвідки та Головного слідчого управління СБУ спільно з департаментом захисту інтересів суспільства і держави Нацполіції України. Процесуальне  керівництво здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора.

Читайте також:  Керівництво АТ «Мотор Січ» викрито на постачанні авіадвигунів росії

 

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA