Ексголова НБУ Кирило Шевченко отримав нове обвинувачення — PRAVO.UA Ексголова НБУ Кирило Шевченко отримав нове обвинувачення — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ексголова НБУ Кирило Шевченко отримав нове обвинувачення

Ексголова НБУ Кирило Шевченко отримав нове обвинувачення

  • 24.08.2023 14:42

Колишнього голову Національного банку Кирила Шевченка обвинувачують у створенні злочинної організації та керуванні цією організацією, діяльність якої спрямована на скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів (ст. 255 Кримінального кодексу України). Про це повідомив сам Кирило Шевченко.

«Сьогодні мені стало відомо, що у справі проти ексголови НБУ «антикорупційний» орган пішов ва-банк і змінив кваліфікацію, додатково інкримінувавши мені статтю 255 Кримінального кодексу України, тобто створення та керівництво злочинною організацією, діяльність якої спрямована на вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів», – зазначив ексголова НБУ.

На думку Шевченка, на його справі відпрацьовують механізм, коли колегіальний орган будь-якого українського банку зможе бути визнаний злочинним угрупованням із усіма можливими наслідками.

Перекваліфікацію він назвав неприкритим тиском на учасників справи з метою схилити їх до свідчення проти колишнього голови НБУ.

Нагадаємо, торік у справі «Укргазбанку» НАБУ і САП повідомили Кирилу Шевченку про підозру за ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA