прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Ексчиновник КМДА сприяв привласненню курортно-оздоровчих і спортивних комплексів

Ексчиновник КМДА сприяв привласненню курортно-оздоровчих і спортивних комплексів

  • 25.10.2022 15:01
Рубрика Новини

Колишньому начальнику головного управління житлового господарства та майна міста КМДА повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (частина 2 статті 364 Кримінального кодексу України). Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

На думку слідства, у 1996-2000 роках міський чиновник діяв в інтересах службових осіб Федерації профспілок України, ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», ПрАТ «Укрпрофтур» та інших підконтрольних йому юридичних осіб, які незаконно привласнювали та відчужували курортно-оздоровчі, спортивні й інші державні комплекси у їхньому віданні. На ці об’єкти нерухомості посадовець підписував накази про оформлення на них права колективної власності за відсутності правоустановчих документів.

Таким чином з держвласності вибули вісім об’єктів нерухомого майна загальною вартістю понад 300 млн грн.

Водночас у межах цього кримінального провадження за клопотаннями прокурора судом арештовано та передано в управління АРМА 232 об’єкти нерухомості. Це курортно-оздоровчі, спортивні та інші державні комплекси, розташовані у різних регіонах України, серед яких готелі «Турист» та «Дружба» у м. Києві, санаторій «Жовтень» у Конча-Заспі, Одеській санаторій «Куяльник», «Моршинській» у Львівській області та «Поляна» на Закарпатті, Kyiv Sport Club та інше майно.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань. Оперативне супроводження здійснюють співробітники ДКІБ СБУ.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA