600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українські » Директора Координаційного центру з надання правової допомоги можуть призначити без конкурсу - внесено зміни до положення

Директора Координаційного центру з надання правової допомоги можуть призначити без конкурсу – внесено зміни до положення

  • 24.02.2023 16:39

Як повідомляє Тарас Мельничук, постійний представник уряду у Верховній Раді, були внесені зміни до Положення про Координаційний центр з надання правової допомоги, відповідно до яких передбачена можливість у період воєнного стану призначення директора Координаційного центру міністром юстиції без проведення конкурсу.

Підставою для призначення буде подана особою заява, заповнена особова картка встановленого зразка та подані документи, що підтверджують наявність у такої особи громадянства України, освіти та досвіду роботи.

Після припинення чи скасування воєнного стану в Україні, але не пізніше ніж протягом 6 місяців із дня його припинення чи скасування, на посаду директора Координаційного центру оголошується конкурс. Граничний строк перебування особи, яку призначено на посаду директора Координаційного центру під час воєнного стану, становить 12 місяців із дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA