прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Двом колишнім міністрам повідомлено про підозру в держзраді за підготовку Харківських угод

Двом колишнім міністрам повідомлено про підозру в держзраді за підготовку Харківських угод

  • 25.07.2022 17:16

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру колишньому міністру закордонних справ України та колишньому міністру юстиції України в державній зраді (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 КК України). Про це повідомляють Офіс Генерального прокурора та Державне бюро розслідувань.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснюється слідчими ДБР.

Досудовим розслідуванням встановлено, що зміст та умови Угоди між Україною та рф з питань перебування чорноморського флоту російської федерації на території України (Харківські угоди) були нав’язані президентом рф дмитром медвєдєвим тодішньому прем’єр-міністру України.
Колишні міністри брали участь у підготовці проєкту цієї угоди, зокрема розпорядження Кабміну про його схвалення та проєкт закону України про ратифікацію цієї угоди. Вони також організували їх погодження керівниками центральних органів виконавчої влади та правоохоронних органів.

Заступник Генерального прокурора підписав повідомлення про підозру колишньому міністру юстиції. Також слідчі ДБР за погодженням прокурора оголосили підозру колишньому міністрові закордонних справ України.

За оперативною інформацією, фігуранти перебувають за кордоном, тому підозри оголошено заочно.

Раніше у справі про Харківські угоди про підозру у вчиненні державної зради було повідомлено колишньому президентові Віктору Януковичу та колишньому прем’єр-міністрові Миколі Азарову, яких оголошено в розшук.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA