Двоє кримських експрокурорів постануть перед судом — PRAVO.UA Двоє кримських експрокурорів постануть перед судом — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Двоє кримських експрокурорів постануть перед судом

Двоє кримських експрокурорів постануть перед судом

  • 19.06.2024 16:14

Прокуратура АР Крим та міста Севастополя скерувала до суду обвинувальні акти щодо двох колишніх працівників органів прокуратури в Криму. Їм інкриміновано державну зраду (ч. 1 ст. 111 КК України). Про це повідомляє пресслужба прокуратури автономії.

Слідством встановлено, що до окупації півострова обвинувачені обіймали посади старших прокурорів одного з відділів прокуратури АР Крим та прокуратури міста Судак АР Крим.

«У 2014 році «прокурори» знехтували наказом українського керівництва про передислокацію на материкову частину України для виконання своїх обов’язків та, зрадивши державі, перейшли на роботу в «прокуратуру Республіки Крим». У такий спосіб обвинувачені забезпечили становлення та функціонування окупаційних органів рф на півострові», – йдеться в повідомленні.

Беручи участь у судових засіданнях, обидва «прокурори» висловлювали свою позицію щодо прийняття «судом» певних рішень відповідно до російського законодавства.

Крім того, одна з обвинувачених у вересні 2017 року була призначена на посаду «заступника голови адміністрації міста Судак Республіки Крим».

Своїми діями та рішеннями фігуранти сприяли державі-окупанту та її представникам у проведенні підривної діяльності проти України.

Обвинуваченим загрожує до 15 років ув’язнення.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA