600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ДСА України зареєструвала Київський міський окружний адміністративний суд

ДСА України зареєструвала Київський міський окружний адміністративний суд

  • 17.03.2023 11:28

Державна судова адміністрація України повідомила про реєстрацію Київського міського окружного адміністративного суду (КМОАС).

КМОАС було утворено на виконання Закону України від 13.12.2022 № 2825-IX, який набрав чинності 15 грудня і яким було ліквідовано Окружний адміністративний суд м.Києва. Одночасно тим самим законом було утворено КМОАС із місцем розташування в столиці. З дня початку роботи КМОАС до нього повинні бути передані усі справи з юрисдикцією міста Києва, які на перехідний період тимчасово повинні розглядатися в Київському окружному адміністративному суді.

ДСА України також інформує про призначення тимчасовим виконувачем обов’язків керівника апарату Київського міського окружного адміністративного суду Наталії Оленченко.

Тимчасовий виконувач обов’язків керівника апарату суду здійснює вказані повноваження керівника суду як юридичної особи до моменту призначення, обрання чи переведення на посаду судді такого суду щонайменше одного судді та продовжує здійснювати виконання обов’язків керівника апарату суду до призначення відповідного керівника апарату суду згідно з процедурами, визначеними законодавством про державну службу, з урахуванням особливостей, визначених профільним законом.

Місце розташування юридичної особи: вул. Липська, буд. 18/5, м. Київ, 01601, Україна.

Офіційні контакти для зв’язку: тел.: +300 (44) 277 76 21, [email protected].

Поділитися
Теги ДСА

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA