ДСА України інформує про вакансії в апаратах апеляційних адміністративних судів — PRAVO.UA ДСА України інформує про вакансії в апаратах апеляційних адміністративних судів — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ДСА України інформує про вакансії в апаратах апеляційних адміністративних судів

ДСА України інформує про вакансії в апаратах апеляційних адміністративних судів

  • 22.11.2022 13:15

Державна судова адміністрація України повідомляє про збільшення кадрового дефіциту в судах та збільшення навантаження на фахівців в апаратах судів та суддів.

У зв’язку з цим в ДСА України провели узагальнення інформації щодо вакантних посад в апеляційних адміністративних судах України станом на 21 листопада 2022 року.

«Дані для узагальнення отримані з інформаційно-аналітичної системи «Кадри WEB» та можуть бути використані з метою можливого працевлаштування працівниками апаратів судів, територіальну підсудність судових справ яких змінено у встановленому законом порядку або які припинили свою роботу у зв’язку з бойовими діями чи із запровадженням воєнного стану», — повідомляють у відомстві.

З інформацією про вакансії можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що на період дії воєнного стану призначення на посади в органах державної влади та місцевого самоврядування осіб здійснюється без конкурсного відбору. Зокрема, без подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та без сертифіката про підтвердження рівня володіння державною мовою.

Також читайте: Під час звернення до ЄСПЛ українцям необхідно вказувати електронну пошту

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA