600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ДПС пояснила, коли дозволять подати уточнювальну добровільну декларацію

ДПС пояснила, коли дозволять подати уточнювальну добровільну декларацію

  • 31.08.2021 09:38

Державна податкова служба роз’яснила, в яких випадках подається уточнювальна (одноразова) спеціальна добровільна декларація.

Нагадаємо, завтра, 1 вересня, стартує кампанія з одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів.

Читайте також: Хто зможе скористатись правом на добровільне декларування доходів

Уточнювальну декларацію необхідно подавати:

  • у разі виявлення контролювальним органом за результатами камеральної перевірки арифметичних та логічних помилок у відповідній декларації, що не призвели до недоплати суми збору;
  • у разі виявлення контролювальним органом за результатами камеральної перевірки відповідної декларації арифметичної помилки, що призвела до недоплати;
  • у разі виявлення контролювальним органом за результатами камеральної перевірки арифметичної помилки, що призвела до переплати суми збору.

Після подання декларації та протягом періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант може одноразово скористатися правом додаткового розміщення коштів у національній та/або іноземній валюті у готівковій формі та/або банківських металах на спеціальному рахунку.

Після завершення періоду проведення декларування платник податків має право подати уточнювальний розрахунок до раніше поданої декларації.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA