прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2022 року» — анкетування розпочато

Дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2022 року» — анкетування розпочато

  • 15.09.2022 15:27
50 провідних юридичних фірм

У грудні 2022 року буде оприлюднено результати дослідницької програми «50 провідних юридичних фірм України» — проєкту газети «Юридична практика».

Ухвалюючи непросте рішення про проведення дослідження цього року, під час війни, ми зважали передовсім на інтереси учасників ринку — юридичних фірм, які продовжують практикувати, та споживачів їх послуг. Саме під час криз — а війна, безумовно, є такою — зростає цінність об’єктивної, достовірної та своєчасної інформації.

Дослідження «50 провідних юридичних фірм України», що проводиться з 1997 року, традиційно надає вичерпну інформацію про стан справ провідних юридичних фірм, які практикують в Україні.

Удосконалена за багато років методологія проведення дослідження «50 провідних юридичних фірм України» дає впевненість у тому, що місце кожного учасника загалом відповідає його реальним позиціям на ринку. Ключовою особливістю дослідження є всебічна оцінка діяльності учасників ринку юридичних послуг як за кількісними, так і за якісними критеріями: кількістю юристів, дохідністю, складністю угод і судових спорів, які ними супроводжуються. До уваги береться репутація компанії — її оцінка колегами по юрринку.

З огляду на реалії поточного року вагомим критерієм оцінювання провідних юридичних фірм України стане їх долученість до оборони України: підтримка волонтерських ініціатив і гуманітарних програм, залучення від спонсорів та партнерів коштів і скерування їх на допомогу ЗСУ та іншим військовим підрозділам, допомога переселенцям і біженцям, реалізація pro bono проєктів тощо. Ми зважаємо на те, що лідерство не обмежується лише професійною сферою. І оскільки цього року значний ресурс провідних юридичних фірм України витрачається на неюридичні активності, то й такий внесок у наближення нашої перемоги має бути належним чином оцінено.

Досліджуваний період охоплює 12 календарних місяців: I–III квартали поточного року та IV квартал минулого.

Це дає можливість комплексно оцінити як експертизу юридичних команд у довоєнний період, так і їх стресостійкість та адаптацію до реалій сьогодення.

Ми також надамо читачам ще більше аналітичної інформації про поточну ситуацію і тенденції на юридичному ринку щодо:

  • актуальних практик та їх розвитку;
  • основних споживачів юридичних послуг;
  • ціноутворення, білінгу і гонорарів;
  • кадрової ситуації та зарплатної політики;
  • фінансових втрат юрринку та очікувань стосовно відновлення ділової активності.

Це дасть учасникам ринку можливість більш виважено підійти до планування власної практики та ухвалення управлінських рішень.

За 25 років проведення дослідження правила кілька разів коригувалися — реагуючи на коментарі ринку, організатори вдосконалювали методологію, додаючи нові критерії, що дають змогу точніше та об’єктивніше визначити місце розташування кожної юрфірми. Але ключовий принцип — максимальна об’єктивність і рівне ставлення до всіх учасників ринку — ніколи не переглядався. Не змінювався також основний методологічний принцип, згідно з яким показники кожної юридичної фірми за критеріями, що досліджуються, зводяться воєдино з урахуванням зважених коефіцієнтів.

АНКЕТА

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA