Досягнення цілей сталого розвитку юрфірмами - тренінг Юлії Червоноокої на PLS 2021 — PRAVO.UA Досягнення цілей сталого розвитку юрфірмами - тренінг Юлії Червоноокої на PLS 2021 — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Досягнення цілей сталого розвитку юрфірмами - тренінг Юлії Червоноокої на PLS 2021

Досягнення цілей сталого розвитку юрфірмами – тренінг Юлії Червоноокої на PLS 2021

  • 17.12.2021 17:23

Паралельно з основними дискусіями другого дня IX Міжнародного форуму просування юридичних послуг (PLS 2021) відбуваються професійні тренінги від провідних фахівців галузі. Говорили і про досягнення цілей сталого розвитку юрфірмами.

Зокрема, Юлія Червоноока, директорка з маркетингу та PR AEQUO, провела тренінг «ESG: Роль юридичних фірм у досягненні цілей сталого розвитку».

Спікерка зауважила, що клієнти очікують від консультантів, щоб вони не просто якісно робили свою роботу, а несли якусь глобальну соціальну місію. Важливими є цінності, стратегія. Інвестори також більш охоче виділяють кошти на бізнес, який підтримує ESG-проєкти.

Тренерка почала зі статистики щодо важливості компонента сталого розвитку в бізнесі:

  • 63% власників бізнесу зазначили, що клієнти вимагають від них долучатися до соціально значущих проєктів та працювати з ESG-проєктами;
  • 92% бізнесу готові поглибити інвестиції для розвитку компонента сталого розвитку;
  • 70% зауважили, що пандемія COVID-19 значно посилила важливість соціальної функції для працівників та клієнтів. Важливо, як компанія поводилася під час пандемії з людьми і загалом;
  • 52% вказують, що питання сталого розвитку вже є складником стратегії розвитку;
  • 36% планують досягати цілей за рахунок інвестицій саме в сталий розвиток компанії.

Також Юлія зауважила, що загалом у світі збільшуються інвестиції бізнесу в сталий розвиток. І прогнозується, що цей тренд збережеться щонайменше три роки.

Водночас в Україні 24% компаній готові вкладати понад 10% своїх доходів на цілі сталого розвитку. У світі відсоток такого бізнесу становить 30%.

Глобальний договір ООН про ESG

На конкретних прикладах пані Червоноока розповіла про те, якими можуть бути ESG-проєкти, як їх можна реалізувати і чому вони є важливими для суспільства та бізнесу.

Також спікерка зауважила, що компанія AEQUO стала першою національною юрфірмою, яка приєдналася до глобального договору ООН щодо розвитку за цілями ESG. Усього до ініціативи долучилося понад 140 тис. компаній зі 162 країн.

Договір передбачає, що потрібно:

  • керуватися у своїй стратегії ESG-принципами,
  • звітувати про досягнення.

Також Юлія зазначила, що вже подано 85707 звітів, зокрема і AEQUO.

«Це було дуже захопливо. Виявилося, що такий звіт — хороший інструмент, щоб здійснити внутрішню оцінку свого шляху. Він дає змогу зрозуміти та спланувати, які програми впроваджувати в цьому напрямі», — поділилася Юлія Червоноока.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA