Доходи, одержані від ліквідації іноземних компаній, оподатковуються військовим збором — PRAVO.UA Доходи, одержані від ліквідації іноземних компаній, оподатковуються військовим збором — PRAVO.UA
600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Доходи, одержані від ліквідації іноземних компаній, оподатковуються військовим збором

Доходи, одержані від ліквідації іноземних компаній, оподатковуються військовим збором

  • 12.01.2022 11:59

Наказом Міністерства від 6 січня 2022 року № 2 затверджено узагальнювальну податкову консультацію щодо оподаткування доходів фізичних осіб, одержаних від ліквідації (припинення) контрольованих іноземних компаній, у новій редакції.

Рішення було прийнято у зв’язку зі змінами до підпункту 1.7 пункту 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України, внесеними Законом України від 15 червня 2021 року № 1539-IX. Зазначені зміни набули чинності з 1 січня 2022 року.

Зміни стосуються питання:

  • оподаткування військовим збором доходів фізичних осіб, одержаних від ліквідації (припинення) контрольованих іноземних компаній, які отримано в період з 1 січня до 31 грудня 2022 року та в наступних звітних періодах.

Консультація роз’яснює, що доходи у грошовій та/або іншій майновій формі, отримані внаслідок ліквідації (припинення) іноземної юридичної особи або іноземного утворення без статусу юридичної особи в періоді, що починається з 1 січня 2022 року, оподатковуються військовим збором за загальними правилами, встановленими Кодексом.

Роз’яснення цих питань усуне неоднозначне трактування окремих норм податкового законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролювальні органи.

Читайте також: ФОП не зобов’язані вести облік товарних запасів та підтверджувати їх походження.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

баннер_600_90px_2
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA