Додаток для пошуку адвоката у США суд прирівняв до незаконної юридичної практики — PRAVO.UA Додаток для пошуку адвоката у США суд прирівняв до незаконної юридичної практики — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Додаток для пошуку адвоката у США суд прирівняв до незаконної юридичної практики

Додаток для пошуку адвоката у США суд прирівняв до незаконної юридичної практики

  • 18.10.2021 12:24

Додаток, що забезпечував зв’язок зацікавлених громадян з адвокатами, є незаконною юридичною практикою. Таке рішення виніс Верховний суд штату Флорида (США).

Рішення ухвалено стосовно компанії TIKD Services, якої вже не існує, а також її засновника та генерального директора Крістофера Райлі.

Компанія TIKD Services за допомогою розробленого нею додатка надавала можливості оштрафованим водіям зв’язатися з адвокатами.

Водії надсилали компанії фото квитанції штрафу та свою контактну інформацію ліцензованому адвокату. TIKD Services за такі послуги отримувала фіксований відсоток від суми штрафу. Адвокати ж отримували від компанії TIKD Services фіксовану суму оплати за захист інтересів клієнта. У випадку програшу справи компанія повертала гроші.

Адвокатура Флориди подала позов до суду проти TIKD Services. У суді першої інстанції представники Адвокатури Флориди справу програли. Суддя не знайшов доказів незаконного ведення юридичної практики компанією TIKD Services.

Верховний суд Флориди не погодився з висновками суду першої інстанції. У своєму рішенні суддя Верховного суду Флориди Алан Лоусон вказав на відсутність у компанії TIKD можливості забезпечення якості юридичних послуг та дотримання правил професійної поведінки юриста.

Окрім того, суддя Лоусон навів декілька фактів, що підтверджують наявність незаконної юридичної практики, а саме:

  • послуги TIKD можуть істотно вплинути на те, чи отримує водій своєчасне і якісне юридичне представництво його прав та законних інтересів;
  • TIKD збирає гроші авансом зі своїх клієнтів, які повинні були б перебувати в довірчому управлінні, якби вони були зібрані адвокатом;
  • існує ризик того, що основним мотивом компанії буде прибуток, що суперечить професійним зобов’язанням юристів діяти в найкращих інтересах своїх клієнтів.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA