600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » До Реєстру арештованих активів будуть надходити електронні примірники судових рішень

До Реєстру арештованих активів будуть надходити електронні примірники судових рішень

  • 18.01.2023 11:47

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), та  Державна судова адміністрація України завершили нормативне врегулювання інформаційної взаємодії щодо передання даних з Єдиного державного реєстру судових рішень до Реєстру арештованих активів.

Як зазначають в АРМА, це забезпечить автоматичне щоденне надходження до Реєстру арештованих активів електронних примірників судових рішень, які набрали законної сили, про арешт або скасування арешту, конфіскацію/спецконфіскацію та стягнення в дохід держави активів. Зокрема, йдеться про відомості, які не можуть бути відкриті для загального доступу.

Інформаційна взаємодія між реєстрами здійснюватиметься шляхом використання сертифікованих програмних засобів шифрування через систему електронної взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів «Трембіта», держателем якої є Мінцифри.

Інтеграція забезпечить оперативне отримання Національним агентством верифікованої інформації про судові рішення, зокрема, на підставі яких АРМА здійснює заходи з управління активами.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA