Генеральный партнер 2021 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Новости » До Juscutum приєднався новий бізнес-партнер

До Juscutum приєднався новий бізнес-партнер

  • 16.09.2020 12:01

До адвокатського об’єднання “Juscutum” приєднався новий бізнес-партнер. Ним став успішний адвокат із 15-річним стажем, експерт із міжнародного структурування корпоративних і приватних активів Максим Греков. Підписання договору про бізнес-партнерство відбулось 15 вересня 2020 року в  офісі Juscutum на Гончара, 35. 

Свою діяльність у Juscutum Максим починав із посади керівника практики міжнародного бізнес-адміністрування. Успішна реалізація складних кейсів, особистий ентузіазм помножений на підтримку колективу та реально працюючу бізнес-модель Juscutum тільки засвідчували той факт, що рішення про бізнес-партнерство стане для обох сторін форматом безпрограшної взаємодії. 

Максим Греков так коментує своє рішення стати бізнес-партнером Juscutum: “В Juscutum дуже добре вибудувані бізнес-процеси. Перебуваючи на позиції керівника практики міжнародного бізнес-адміністрування, я в цьому переконувався не раз. Окрім цьогоя поділяю базові цінності та підходи в роботі керуючого партнера Juscutum Артема Афяна. Зрештою, атмосферу, яка планує в офісах Juscutum, не сплутаєш ні з чим. Це невичерпний драйв позитивних емоцій, професіоналізму та ентузіазму! Такій компанії я готовий довірити реалізовувати свій потенціал”. 

У професійному бекграунді Максима — успішне надання послуг для хайнетів, корпоративна реструктуризація бізнес-груп, фінансова реструктуризація боргових зобов’язань компаній, відкриття персональних і корпоративних рахунків у зарубіжних банках та управління складними юридичними проєктами. Серед клієнтів Максима Грекова — GERZ HOLDING та проєкти з супроводу угод із придбання та девелопменту земельних ділянок для компаній Metro Cash & Carry та «АШАН». 

Серед перших викликів, які ставить перед собою Максим Греков у новому статусі бізнес-партнера Juscutum, — виведення рівня послуг практики міжнародного бізнес-адміністрування до стандартів Великої четвірки.  

У 2020 році це вже другий бізнес-партер, який вирішив розвивати свою практику на базі адвокатського об’єднання Juscutum. Нагадаємо, що на початку 2020 року бізнес-партнером практики податків стала Марина Томаш

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 комментариев
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Нуждается ли в упрощении процедура допуска к профессии судьи, адвоката, прокурора, нотариуса?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: