Держпродспоживслужбою виявлено небезпечні дитячі іграшки - понад 4,5 тисячі одиниць — PRAVO.UA Держпродспоживслужбою виявлено небезпечні дитячі іграшки - понад 4,5 тисячі одиниць — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Держпродспоживслужбою виявлено небезпечні дитячі іграшки – понад 4,5 тисячі одиниць

Держпродспоживслужбою виявлено небезпечні дитячі іграшки – понад 4,5 тисячі одиниць

  • 07.12.2021 13:42

Держпродспоживслужбою виявлено небезпечні дитячі іграшки. Будьте обачними під час купівлі несертифікованої продукції. Небезпечні дитячі іграшки здатні спричинити проблеми зі здоров’ям і не лише.

За 9 місяців 2021 року Держпродспоживслужбою здійснено 452 перевірки показників безпечності дитячих іграшок. Під час перевірок виявлено понад 4,5 тисячі дитячих іграшок, що не відповідали вимогам законодавства. За результатами проведених перевірок вжито понад 1500 корегувальних заходів, таких як:

  • узгодження зі встановленими вимогами;
  • тимчасова заборона надання продукції на ринку.

«Напередодні Дня Святого Миколая та новорічних свят є посилений попит на дитячі іграшки, тому зараз важливо тримати питання їх якості на особливому контролі. В цьому питанні ми співпрацюємо з профільною асоціацією – Громадською спілкою «Українська асоціація індустрії іграшок», що активно інформує громадян про ознаки якісних іграшок та допомагає виявляти неякісну продукцію», – зазначила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Для порівняння, у 2020 році було проведено 535 перевірок та виявлено 1370 одиниць, які мали порушення. Це втричі менше, ніж за 9 місяців 2021 року.

Нагадаємо, що одним із основних завдань Держпродспоживслужби є контроль за якістю та безпечністю продукції, яка потрапляє до споживачів. А відповідно, виявлення небезпечних дитячих іграшок є одним із важливих завдань Держпродспоживслужби.

Читайте також: Комітет з питань економічного розвитку рекомендує ВРУ прийняти за основу проєкт Закону «Про захист прав споживачів»

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA