Депутати Державної думи РФ ратифікували договори про дружбу з "ДНР" та "ЛНР" — PRAVO.UA Депутати Державної думи РФ ратифікували договори про дружбу з "ДНР" та "ЛНР" — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Депутати Державної думи РФ ратифікували договори про дружбу з "ДНР" та "ЛНР"

Депутати Державної думи РФ ратифікували договори про дружбу з “ДНР” та “ЛНР”

  • 22.02.2022 14:44
Джерело: http://duma.gov.ru/

Депутати Державної думи на пленарному засіданні одноголосно ратифікували  Договори про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу між РФ та “Луганською Народною Республікою”, а також РФ та “Донецькою Народною Республікою”.

Раніше після підписання указів про визнання ДНР і ЛНР президент РФ Володимир Путін вніс їх у Державну думу.

«Рівне вісім років тому в Україні відбувся державний переворот. У цьому корінь проблеми, що виникла на Донбасі. У двох президентів — Порошенка та Зеленського — були можливості та час реалізувати Мінські домовленості. Але цього не було. Вони більше думали про збереження особистої влади, ніж про громадян своєї країни», — написав на своєму Telegram-каналі голова Державної думи РФ В’ячеслав Володін.

«Цей договір укладається терміном на 10 років. Його дія автоматично продовжуватиметься на наступні п’ятирічні періоди, якщо жодна з договірних сторін не заявить шляхом письмового повідомлення про своє бажання припинити його дію не пізніше ніж за шість місяців до закінчення чергового періоду», — йдеться в одній із статей договору Росії з “ДНР”. Аналогічна стаття міститься у договорі з “Луганською Народною Республікою”.

До другого читання було внесено поправку, відповідно до якої обидва документи набирають чинності з 22 лютого.

Тиждень тому Державна дума звернулася до президента Росії з проханням визнати “ДНР” та “ЛНР” як самостійні, суверенні та незалежні держави.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA