600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Денис Дутчак став партнером ADER HABER і керівником практики корпоративного права та M&A

Денис Дутчак став партнером ADER HABER і керівником практики корпоративного права та M&A

  • 23.02.2023 14:13

ADER HABER Law Firm повідомляє, що Денис Дутчак, досвідчений юрист із питань корпоративних фінансів та інвестицій, приєднався до фірми у ролі партнера і керівника практики корпоративного права та M&A.

Денис Дутчак спеціалізується на питаннях корпоративного фінансування, корпоративної реструктуризації, зміни резидентства компаній та створення структур корпоративного управління в найбільших компаніях. Має досвід консультування клієнтів у всіх основних секторах економіки, супроводжував проєкти в агропромисловому секторі, у сферах нерухомості, Retail & FMCG, IT. У професійному бекграунді — консультування та супровід кредитних угод з міжнародними банківськими установами: EBRD, IFC, FMO, EIB та DEG.

До початку роботи в ADER HABER Law Firm Денис Дутчак обіймав посаду керівника відділу корпоративного та антимонопольного права агропромислового холдингу «Астарта-Київ». Працював у міжнародному юридичному консалтингу, зокрема в юрисдикціях Кіпру, Нідерландів, Швейцарії.

Денис Дутчак: «ADER HABER — відома й авторитетна юридична фірма зі значним потенціалом і перспективами. Тут високо цінуються справжні професіонали, і я радий приєднатися до команди та практик фірми, які є провідними на ринку України. Вони – справжні бійці, надійні та витривалі. Я готовий активно співпрацювати і зробити свій внесок у розвиток фірми та її майбутні успіхи».

Юрій Петренко, керуючий партнер ADER HABER Law Firm: «Сьогодні я радий повідомити про приєднання нового партнера та очолення ним важливої практики, що дасть нам змогу гідно конкурувати на ринку юридичних послуг. Денис Дутчак – п’ятий партнер ADER HABER. Як бачите, наша команда продовжує рости, а з нею і наш клієнтський портфель. Серед перших викликів, які ми ставимо перед Денисом, – створення рівня послуг практики корпоративного права відповідно до найкращих міжнародних стандартів. Ми плануємо багато працювати, адже попереду період економічної відбудови України».

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA