600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ДБР повідомило про підозру в держзраді судді «верховного суду днр»

ДБР повідомило про підозру в держзраді судді «верховного суду днр»

  • 23.03.2023 13:39
Рубрика Новини

Державне бюро розслідувань заочно повідомило про підозру у державній зраді судді одного з міських районних судів Донецької області. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

За участі підозрюваної так званий верховний суд днр визнав екстремістськими низку українських видань та громадських організацій.

Слідством встановлено, що суддя від початку захоплення частини Донеччини підтримувала «русский мир». У 2016 році вона обійняла посаду судді у так званому верховному суді днр, а вже у 2020 році увійшла до складу судової палати з цивільних справ «верховного суду» псевдореспубліки.

Підозрювана прийняла низку незаконних рішень відносно громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій території Донецької області. Крім того, перебуваючи у складі колегії суддів так званого верховного суду днр, вона прийняла рішення щодо визнання екстремістськими та заборони на території псевдореспубліки українських громадських організацій, україномовних видань, книг та брошур, зокрема релігійних.

Екссудді інкримінують державну зраду та участь в терористичній організації (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленні волі на строк до 15 років з конфіскацією майна.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA