прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » ДБР повідомило про підозру експосадовців КМДА щодо незаконного передання права власності на МЦКМ «Жовтневий палац» та інші об’єкти

ДБР повідомило про підозру експосадовців КМДА щодо незаконного передання права власності на МЦКМ «Жовтневий палац» та інші об’єкти

  • 25.11.2022 15:50
ФОТО: uk.wikipedia.org

Державне бюро розслідувань повідомило ще двом ексначальникам Головного управління з питань майна Київської міської державної адміністрації.

У ДБР повідомляють, що підозрювані незаконно передавали право власності на державне майно профспілкам.

«Загальна сума на момент вчинення злочинів сягала понад 300 мільйонів гривень, а на сьогодні вартість цих об’єктів у десятки разів більша і сягає мільярдів гривень», — зазначають у відомстві.

Слідством встановлено

Спільно з працівниками СБУ задокументовано, що починаючи з 1992 року посадовці Федерації професійних спілок України та підконтрольних приватних акціонерних товариств за попередньою змовою групою осіб незаконно оформлювали право власності на державне майно, а потім відчужували курортно-оздоровчі, спортивні, туристичні та інші державні комплекси.

Чиновники КДМА видавали накази з оформлення права власності на майнові комплекси та об’єкти нерухомості.

«Зокрема, посадовцями незаконно оформлено права власності на майнові комплекси / об’єкти нерухомого майна, серед яких — приміщення Міжнародного центру культури та мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац), туристичного готелю «Дружба», навчально-спортивна база «Святошин», — ідеться в повідомленні.

Кваліфікація дій

Повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовим становищем в інтересах інших юридичних осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки.

За інформацією ДБР, ці об’єкти передано в управління АРМА. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA