D3 Fund виходить на український ринок технологій подвійного призначення за підтримки юридичного радника Sayenko Kharenko — PRAVO.UA D3 Fund виходить на український ринок технологій подвійного призначення за підтримки юридичного радника Sayenko Kharenko — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » D3 Fund виходить на український ринок технологій подвійного призначення за підтримки юридичного радника Sayenko Kharenko

D3 Fund виходить на український ринок технологій подвійного призначення за підтримки юридичного радника Sayenko Kharenko

  • 21.05.2024 13:34
https://sk.ua/uk/

D3 Fund, міжнародна венчурна компанія, вийшла на український ринок безпілотних технологій. Sayenko Kharenko стала юридичним радником компанії. Sayenko Kharenko консультувала D3 протягом усього процесу інвестування в український стартап, що спеціалізується на розробці та виробництві стелс-технологій для безпілотних літальних апаратів.

D3, відома своєю спеціалізацією на технологіях подвійного призначення, активно підтримує розвиток оборонно-промислового комплексу України. Sayenko Kharenko була юридичним радником D3 протягом усього інвестиційного процесу, надавши комплексні юридичні консультації та експертні знання щодо структуризації цього важливого партнерства. Команда Sayenko Kharenko тісно співпрацювала з Wardyński & Partners, польським юридичним радником D3.

Заснована у 2023 році D3 є міжнародною венчурною компанією ранньої стадії, яка інвестує в технології подвійного призначення. D3 працює під слоганом «Наважся захистити демократію». D3 інвестує в дрони, РЕБ, автономні системи, сенсорні технології, штучний інтелект, розмінування та кібербезпеку, а також фокусується на технологічних стартапах, які застосовують різноманітні оборонні технології у сфері військового обладнання та програмного забезпечення, кібербезпеки та штучного інтелекту.

Над проєктом працювала команда практики корпоративного права та M&A Sayenko Kharenko під керівництвом радника Дмитра Рябікіна та юриста Назарія Пилипчука за підтримки юриста Дмитра Заячківського. Партнер Олександр Ніколайчик здійснював загальне керівництво проєктом.

«Ми пишаємося, що супроводжували цю інвестицію для D3, – зазначив Дмитро Рябікін, радник Sayenko Kharenko. — Це партнерство підкреслює відданість D3 зміцненню оборонної промисловості України, і ми переконані, що інноваційні технології, розроблені цим стартапом, матимуть значний вплив. Оскільки українська індустрія безпілотників переживає активний розвиток, ми очікуємо на подальші великі інвестиції вже в найближчому майбутньому!»

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA