600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Cпецпрокуратура Центрального регіону запобігла відчуженню землі військового містечка в Києві

Cпецпрокуратура Центрального регіону запобігла відчуженню землі військового містечка в Києві

  • 27.01.2023 12:18

Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону захистила інтереси держави та домоглася скасування вибуття з державної власності земель оборони в Києві. Про це інформує пресслужба Спецпрокуратури Центрального регіону.

У 2006 році між державним та приватним підприємствами укладено договір, за умовами якого передбачалась зміна цільового призначення та в подальшому вилучення земель оборони площею 3,1 га в м. Києві оцінною вартістю 59 897 150,7 грн.

Прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону оскаржили цей договір у суді.

Господарський суд м. Києва дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог спеціалізованої прокуратури щодо визнання вказаного договору недійсним, проте відмовив у їх задоволенні, помилково зробивши висновок про сплив строку позовної давності.

Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, прокурори спецпрокуратури Центрального регіону звернулись зі скаргою до суду апеляційної інстанції.

25.01.2023 Північний апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу спецпрокуратури, скасував рішення суду першої інстанції та позовні вимоги Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону задовольнив повністю.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA