CMS стала юридичним радником ЄБРР у зв’язку зі значним кредитом сербському машинобудівельному підприємству — PRAVO.UA CMS стала юридичним радником ЄБРР у зв’язку зі значним кредитом сербському машинобудівельному підприємству — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » CMS стала юридичним радником ЄБРР у зв’язку зі значним кредитом сербському машинобудівельному підприємству

CMS стала юридичним радником ЄБРР у зв’язку зі значним кредитом сербському машинобудівельному підприємству

  • 19.01.2023 15:41

Міжнародна юридична фірма CMS стала юридичним радником Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у зв’язку з кредитом сербській компанії Stax Technologies (Stax) у розмірі 10,8 млн євро.

Stax є виробником машин для паперового паковання у селі Конєвічі. Компанія має намір використати ці кошти для розширення виробничих потужностей, придбання новітнього обладнання та впровадження енергоефективних технологій, зокрема для встановлення нової сонячної електростанції на даху потужністю 300 кВт, яка дасть змогу компанії в екологічно чистий спосіб виробляти електроенергію для потреб власної діяльності.

CMS надала юридичні консультації ЄБРР з усіх питань англійського та сербського права у зв’язку із трансакцією та стала головним радником, супроводжуючи підготовку, ведення переговорів та укладання документів фінансування та забезпечення, а також закриття угоди.

Партнер CMS Рафал Закревський прокоментував цю подію: “Ми були дуже раді консультувати нашого давнього клієнта ЄБРР у зв’язку з цим кредитом, який матиме такий позитивний вплив на місцеву сербську громаду. Провідне положення нашої фірми у ЦСЄ та її досвід дають нам змогу успішно бути радником із дедалі більшої кількості великих та складних угод для наших клієнтів”.

Команду CMS з англійського права очолювали Рафал Закревський та Орест Матвійчук за підтримки Івана Пшика та Міхаля Гореліка (фінансове право).

На чолі команди CMS із сербського права була Міліца Попович, якій допомагали Йована Бінгулач, Ксенія Борета (банківське та фінансове право), а також Марія Марошан (право у сферах нерухомості та енергетики).

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA