600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Cкеровано до суду справу стосовно колишнього заступника прокурора Львівщини

Cкеровано до суду справу стосовно колишнього заступника прокурора Львівщини

  • 13.03.2023 13:28

За матеріалами досудового розслідування НАБУ прокурор САП скерував до суду обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього заступника прокурора Львівської області в розтраті та зловживаннях, які завдали державі майже 1,6 млн грн збитків. Про це повідомляє пресслужба САП.

У межах досудового розслідування встановлено, що у 2015 році колишній заступник прокурора Львівської області уклав декілька договорів із приватною юридичною особою на проведення ремонтних робіт приміщення прокуратури області. Попри те що насправді ці ремонтні роботи були виконані ще у 2013 році, за сприяння посадовця підрядник незаконно отримав понад 1,2 млн грн. Крім того, з’ясувалося, що заступник прокурора області без проведення тендерних процедур придбав офісний папір за майже вдвічі завищеними цінами, переплативши понад 400 тис. грн.

Дії особи кваліфіковано за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 364 КК України.

У САП повідомили, що за вчинене колишньому посадовцю може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

Поділитися
Теги САП

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA