прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Британія запровадила санкції проти РФ за визнання квазіреспублік "ДНР" і "ЛНР"

Британія запровадила санкції проти РФ за визнання квазіреспублік “ДНР” і “ЛНР”

  • 22.02.2022 18:01

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про нові санкції проти РФ за визнання квазіреспублік “ДНР” і “ЛНР”.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про запровадження нового пакета санкцій проти РФ за визнання квазіреспублік “ДНР” і “ЛНР”.

Джонсон оголосив про санкції проти п’яти російських банків: “Россия”, “ИС Банк”, “Генеральний банк”, “Промсвязьбанк” і “Черноморский банк”. Під індивідуальними санкціями також опинились троє бізнесменів: Геннадій Тимченко, Борис Ротенберг та Ігор Ротенберг.

Борис Джонсон назвав ці санкції “першим траншем”, попередивши, що уряд за необхідності готовий запровадити і жорсткіші заходи. Промова Джонсона зводилася до головного: Захід не помилився у своїх прогнозах, і події останніх 24 годин це показали. Джонсон заявив, що Захід дав Путіну можливість вирішити ситуацію дипломатичним шляхом, але Росія ним не скористалася.

“Ми продовжимо добиватися дипломатичного рішення до останнього, по можливості, моменту, але ми повинні взяти до відома, що жодного з наших послань не дослухалися”, – сказав британський прем’єр.

Нагадаємо, що очікується пресбрифінг Генерального секретаря НАТО після позачергового засідання Комісії НАТО – Україна.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA