прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Бронювання військовозобов'язаних, які не підлягають призову під час мобілізації: прийнято закон

Бронювання військовозобов’язаних, які не підлягають призову під час мобілізації: прийнято закон

  • 04.11.2022 12:46

Сьогодні парламент прийняв у цілому Закон “Про внесення змін до Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час” (законопроєкт № 7687). Підтримали цей закон 290 народних депутатів, про це повідомляє Ярослав Железняк у Telegram.

Проєктом визначаються умови, за яких військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, підлягають бронюванню.

Крім того, перелік військовозобов’язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації та які можуть бути призвані на військову службу за їхньою згодою, доповнено військовозобов’язаними, заброньованими на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами й організаціями.

За словами Ярослава Железняка, в зазначеному законі збережено дві ключові новації, які просив бізнес для організації прозорої процедури бронювання:

  • надати повноваження уряду на розробку нового порядку бронювання. Цей порядок має включати критерії віднесення підприємств до критичних;
  • дозволити проводити бронювання без виконання мобілізаційних завдань для підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.
Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA