прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Блогер, який оприлюднив відео обстрілу Бурштинської ТЕС, затриманий СБУ

Блогер, який оприлюднив відео обстрілу Бурштинської ТЕС, затриманий СБУ

  • 20.10.2022 13:33
Рубрика Новини
Джерело: пресслужба СБУ

Служба безпеки України затримала блогера, який відзняв на відео наслідки влучань ракет по об’єкту критичної інфраструктури на Івано-Франківщині та розмістив його на своєму телеграм-каналі. За словами затриманого, він зробив це для збільшення кількості підписників. Згодом відео було оприлюднено на телеграм-каналі, який має мільйонну аудиторію, а вже за сім хвилин результати ворожих влучань були у російських пропагандистів.

В СБУ наголошують, що соцмережі моніторять не лише так звані російські блогери-воєнкори, але й кадрові військові. Тому під час планування своїх дій ворог враховує інформацію з відкритих українських джерел.

Встановлено, що блогер не є коригувальником і не мав наміру сприяти ворогу. Після розмови з силовиками він усвідомив, що відео влучань можуть бути використані рф для коригування точності ударів.

СБУ вкотре попередила про заборону знімати та оприлюднювати відео наслідків влучань ворожих ракет і дронів по військових об’єктах і цивільній критичній інфраструктурі та нагадала, що коригування ворожого вогню є злочином і карається законом.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA