Безбар'єрний доступ до виконавчого провадження за допомогою мережі "Інтернет" — PRAVO.UA Безбар'єрний доступ до виконавчого провадження за допомогою мережі "Інтернет" — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Безбар'єрний доступ до виконавчого провадження за допомогою мережі "Інтернет"

Безбар’єрний доступ до виконавчого провадження за допомогою мережі “Інтернет”

  • 28.01.2022 15:26

Міністерство юстиції повідомляє, що з року в рік новітні технології змінюють наше повсякденне життя. Вони руйнують та долають бар’єри, що виникають на шляху громадян до отримання інформації. Створюють можливості щодо надання, зокрема, якісних публічних послуг.

Так, із метою покращення комунікації між сторонами виконавчого провадження та органами державної виконавчої служби з’являються щоразу нові способи отримати інформацію в зручний час та спосіб.

Отже, в мережі “Інтернет” дізнатися про виконавче провадження можна за допомогою:

  • Єдиного реєстру боржників за посиланням https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors;
  • Автоматизованої системи виконавчого провадження за посиланням https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors;
  • вебпорталу «Онлайн будинок юстиції» за посиланням https://online.minjust.gov.ua, здійснивши авторизацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису;
  • сервісу державних послуг «Дія», здійснивши авторизацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису на сайті https://diia.gov.ua або завантаживши застосунок у свій смартфон.

Водночас онлайн можна ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження, внесеними до Автоматизованої системи виконавчого провадження (у розділі «Доступ сторін до виконавчого провадження» за посиланням https://asvpweb.minjust.gov.ua) за допомогою ідентифікатору доступу, зазначеного в постанові про відкриття виконавчого провадження.

Наразі дедалі більше приділяється уваги створенню рівних можливостей. Громадяни переходять до формату, коли інформацію можна отримати в електронному режимі. Доречно зазначити, що такий дистанційний доступ до інформації відкриває широкі можливості для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, адже кожна людина повинна мати доступ до документів та правової інформації в доступних форматах.

Читайте також: Проєкт ЄС «Право-Justice»: невирішені проблеми у сфері виконання судових рішень.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA