прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » БЕБ вилучило понад 5 млн грн у м'ясокомбінату, який частково належить громадянам рф

БЕБ вилучило понад 5 млн грн у м’ясокомбінату, який частково належить громадянам рф

  • 20.10.2022 11:43

Детективи Бюро економічної безпеки України провели санкціоновані обшуки за адресами офісних приміщень підприємства харчової промисловості, яке частково належить громадянам російської федерації, про це повідомляє “Урядовий портал”. У результаті обшуків вилучено та арештовано грошові кошти в сумі понад 5 млн грн. М’ясокомбінат був залучений до схеми ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, яку викрили співробітники БЕБ.

Слідством викрито схему, організовану з використанням пов’язаних між собою суб’єктів господарської діяльності, бенефіціарними власниками яких є громадяни рф.

У період з 2019 до 2022 року документально оформлювали безтоварні операції, використовуючи реквізити м’ясокомбінату, та реалізовували продукцію за готівкові кошти. В цих операціях брали участь підприємства з ознаками транзитності та ризиковості.

Таким чином було занижено податок на прибуток на майже 40 млн грн.

Досудове розслідування, розпочате за результатами аналітичного дослідження фахівцями департаменту аналізу інформації та управління ризиками БЕБ, здійснюють детективи Головного підрозділу детективів БЕБ за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA