прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » БЕБ та Рада бізнес-омбудсмена домовилися підписати Меморандум про співпрацю та партнерство

БЕБ та Рада бізнес-омбудсмена домовилися підписати Меморандум про співпрацю та партнерство

  • 13.09.2022 18:12

Питання налагодження постійного діалогу з бізнесом, пріоритетів у співпраці та спільних дій у протидії тіньовому бізнесу обговорювалися під час зустрічі директора Бюро економічної безпеки України Вадима Мельника із бізнес-омбудсменом України Романом Ващуком та заступником бізнес-омбудсмена Ярославом Грегірчаком. Ці самі питання увійдуть до Меморандуму про співпрацю та партнерство, який планується підписати найближчим часом, повідомляє пресслужба БЕБ.

Учасники робочої зустрічі домовилися налагодити системну співпрацю в напрямі захисту економічних інтересів та партнерських відносин із легальним бізнесом.

Забезпечення прозорого ведення бізнесу в Україні є пріоритетом в роботі обох інституцій. Взаємодія з легальним бізнесом мінімізує скарги на діяльність Бюро до Ради бізнес-омбудсмена та стане одним із показників впровадження реформи забезпечення економічної безпеки України.

Роман Ващук наголосив: «Об’єктивність та неупередженість — ключові принципи в нашій роботі під час опрацювання ймовірних скарг. Вони є запорукою існування правової держави».

«Постійний режим співпраці з чесним бізнесом, оперативне вирішення проблемних питань допоможе спільними зусиллями мінімізувати тіньовий сектор та знищити наявні незаконні схеми в економіці, що, без сумнівів, поліпшить інвестиційну привабливість України», — зазначив директор БЕБ Вадим Мельник.

Також сторони домовились про подальшу тісну взаємодію, обмін досвідом та співпрацю у напрацюванні необхідних змін до законодавства.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA