БЕБ розслідуватиме міжнародні податкові злочини у співпраці з Організацією економічного співробітництва — PRAVO.UA БЕБ розслідуватиме міжнародні податкові злочини у співпраці з Організацією економічного співробітництва — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » БЕБ розслідуватиме міжнародні податкові злочини у співпраці з Організацією економічного співробітництва

БЕБ розслідуватиме міжнародні податкові злочини у співпраці з Організацією економічного співробітництва

  • 29.06.2022 12:13

Бюро економічної безпеки України (БЕБ) у співпраці з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) розпочинає втілення програми «Податкові інспектори без кордонів». Мета ініціативи — впровадження міжнародних практик аналізу та аудиту для мінімізації тіньової економіки, а також просування комплексних підходів до боротьби з податковими та іншими фінансовими злочинами на практиці. Про це повідомив директор БЕБ Вадим Мельник під час 23-го засідання Робочої групи ОЕСР з податкових та інших злочинів (TFTC), інформує “Урядовий портал”.

«Економічна безпека надважлива для нашого протистояння ворогу. БЕБ, зокрема, має протидіяти транснаціональним злочинам в економічній сфері. Тож ми дуже цінуємо допомогу наших міжнародних партнерів та робимо все, аби якомога точніше втілювати найкращі світові практики. Отже, завдяки співпраці з Організацією економічного співробітництва та розвитку ми розпочали реалізацію програми «Податкові інспектори без кордонів». Ініціатива має допомогти створити потужну методологічну базу для аналітичної роботи Бюро, сприятиме розвитку культури сумлінної сплати податків та, відповідно, наповненню бюджету країни», — прокоментував Вадим Мельник.

Програма «Податкові інспектори без кордонів» передбачає обмін практиками компетентних органів країн, що розвиваються, у таких сферах, як боротьба з податковими злочинами, оцінка ризиків, методики проведення аудиту під час розслідування тощо. Ініціатива передбачає низку практичних інструментів, які надають підтримку юрисдикціям у їх боротьбі з податковими та іншими фінансовими злочинами як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні. Мандат програми полягає у підтримці глобальних зусиль, спрямованих на зупинку незаконних фінансових потоків (НФП) і посилення мобілізації внутрішніх ресурсів.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
YPpicnic600x900
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA