600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » БЕБ розслідує справу щодо ухилення від сплати податків одним із найбільших дистриб’юторів тютюнових виробів на суму понад 270 млн грн

БЕБ розслідує справу щодо ухилення від сплати податків одним із найбільших дистриб’юторів тютюнових виробів на суму понад 270 млн грн

  • 17.01.2023 10:11

БЕБ розслідує справу щодо ухилення від сплати податків на суму понад 270 млн грн, а гендиректору цієї тютюнової компанії повідомлено про підозру, повідомляється на Урядовому порталі.

Зазначається, що детективи БЕБ здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками ухилення від сплати податків службовими особами одного з найбільших дистриб’юторів тютюнових виробів в Україні в особливо великих розмірах.

Слідством встановлено, що згадана компанія у 2020-2021 роках оформила документально продаж тютюнових виробів на адресу трьох підприємств із ознаками фіктивності. Загальна вартість реалізованих підакцизних товарів становить 1,17 млрд грн. Насправді жодного продажу тютюнових виробів не здійснювалося. Згодом згадані підприємства у податковій звітності документально відобразили реалізацію інших товарів – м’ясної продукції та палива.

У результаті такої схеми керівник компанії умисно ухилився від сплати податку на прибуток та акцизного податку. Державний бюджет не отримав понад 270 млн грн.

Правоохоронці провели низку санкціонованих обшуків офісних та службових приміщень компанії, місць проживання генерального директора та інших осіб компанії. Наразі вживаються заходи щодо встановлення повного кола причетних до кримінального правопорушення осіб. Генеральному директору компанії повідомлено про підозру в умисному ухиленні від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України).

Досудове розслідування здійснюють детективи Бюро економічної безпеки України за оперативного супроводу співробітників департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України та процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора.

 

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA