прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » БЕБ налагоджує співпрацю з підрозділами Єврокомісії

БЕБ налагоджує співпрацю з підрозділами Єврокомісії

  • 13.10.2022 14:41

Представники підрозділів Єврокомісії та БЕБ домовилися провести онлайн-переговори директора БЕБ із представниками DG REFORM та усіляко допомагати у забезпеченні незалежності діяльності Бюро та формуванні усіх необхідних методичних засад для розслідування економічних злочинів та захисту фінансових інтересів ЄС.

Управління міжнародного співробітництва БЕБ вже розпочало підготовку та надіслало перші заяви для участі у проєктах Європейського Союзу, що є актуальними для БЕБ. Окрім того, вже досягнуто домовленість про участь співробітників БЕБ у програмах країн ЄС, що вже діють.

Ці домовленості були досягнуті в результаті зустрічей керівника Управління міжнародного співробітництва Анатолія Александрова та представників керівництва генеральних директоратів Єврокомісії під час участі у конференції 2022 AFCOS Conference.

Представники Єврокомісії повідомили про раніше прийняте рішення щодо повного призупинення фінансування будь-яких проєктів у росії та спрямування цих коштів на програми підтримки України. Учасники зустрічі узгодили проведення пошуку та аналіз наявних програм та проєктів ЄС, які можна використати для всебічної підтримки розвитку та посилення спроможностей БЕБ. Також DG REFORM погодилися надавати підтримку в набутті нових компетенцій, розбудові аналітичного складника та консультуванні в питаннях методології, практичних рекомендацій у наближенні діяльності Бюро до стандартів та практик ЄС.

 

Поділитися
Теги БЕБ, ЄС

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2
Slide

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA