600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Barristers запустили флешмоб з вимогою проводити всі судові засідання он-лайн

Barristers запустили флешмоб з вимогою проводити всі судові засідання он-лайн

  • 22.03.2020 15:58
Джерело АО Barristers

Barristers запустили в соціальній мережі Facebook флешмоб із хєштегом #ЗАСУДОВЕЗАСІДАННЯОНЛАЙН. Партнери та юристи вказаного Адвокатського об’єднання вимагають, аби Державна судова адміністрація та Рада суддів України, а також кожен окремий суд негайно розглянули можливість проводити всі судові засідання он-лайн на період карантину, пов’язаного із ризиками захворюванності на Covid-19

«Я думаю, що найближчим часом ми зможемо запропонувати народним депутатам законопроект відповідних змін до процесуального законодавства для його нейгайної імплементації»,- коментує ініціативу компанії партнер Олексій Шевчук.

Адвокат пропонує всім українським юристам приєднатися до цієї ініціативи, використавши корисний досвід органів юстиції Великобританії та Кіпру на період карантину, а також звернутися до компетентних органів і судів з відповідними проханнями.

«Право на своєчасний розгляд справи справедливим судом, право на захист, розумність строків розгляду справи – єдиним способом гарантування цих принципів в умовах карантину є проведення судових засідань онлайн. Настав час модернізації судового процесу! Наш обов’язок – забезпечити право клієнтів на захист, не нехтуючи при цьому найвищою соціальною цінністю – здоров’ям та життям» – акцентує О.Шевчук.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA