Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Новости » Barristers запустили флешмоб з вимогою проводити всі судові засідання он-лайн

Barristers запустили флешмоб з вимогою проводити всі судові засідання он-лайн

  • 22.03.2020 15:58

Barristers запустили в соціальній мережі Facebook флешмоб із хєштегом #ЗАСУДОВЕЗАСІДАННЯОНЛАЙН. Партнери та юристи вказаного Адвокатського об’єднання вимагають, аби Державна судова адміністрація та Рада суддів України, а також кожен окремий суд негайно розглянули можливість проводити всі судові засідання он-лайн на період карантину, пов’язаного із ризиками захворюванності на Covid-19

«Я думаю, що найближчим часом ми зможемо запропонувати народним депутатам законопроект відповідних змін до процесуального законодавства для його нейгайної імплементації»,- коментує ініціативу компанії партнер Олексій Шевчук.

Адвокат пропонує всім українським юристам приєднатися до цієї ініціативи, використавши корисний досвід органів юстиції Великобританії та Кіпру на період карантину, а також звернутися до компетентних органів і судів з відповідними проханнями.

«Право на своєчасний розгляд справи справедливим судом, право на захист, розумність строків розгляду справи — єдиним способом гарантування цих принципів в умовах карантину є проведення судових засідань онлайн. Настав час модернізації судового процесу! Наш обов’язок — забезпечити право клієнтів на захист, не нехтуючи при цьому найвищою соціальною цінністю – здоров’ям та життям» — акцентує О.Шевчук.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 Comments
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Как вы относитесь к карантинным ограничениям в Украине?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: