Генеральный партнер 2020 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА

Barristers запустили флешмоб з вимогою проводити всі судові засідання он-лайн

  • 22.03.2020 15:58

Barristers запустили в соціальній мережі Facebook флешмоб із хєштегом #ЗАСУДОВЕЗАСІДАННЯОНЛАЙН. Партнери та юристи вказаного Адвокатського об’єднання вимагають, аби Державна судова адміністрація та Рада суддів України, а також кожен окремий суд негайно розглянули можливість проводити всі судові засідання он-лайн на період карантину, пов’язаного із ризиками захворюванності на Covid-19

«Я думаю, що найближчим часом ми зможемо запропонувати народним депутатам законопроект відповідних змін до процесуального законодавства для його нейгайної імплементації»,- коментує ініціативу компанії партнер Олексій Шевчук.

Адвокат пропонує всім українським юристам приєднатися до цієї ініціативи, використавши корисний досвід органів юстиції Великобританії та Кіпру на період карантину, а також звернутися до компетентних органів і судів з відповідними проханнями.

«Право на своєчасний розгляд справи справедливим судом, право на захист, розумність строків розгляду справи – єдиним способом гарантування цих принципів в умовах карантину є проведення судових засідань онлайн. Настав час модернізації судового процесу! Наш обов’язок – забезпечити право клієнтів на захист, не нехтуючи при цьому найвищою соціальною цінністю – здоров’ям та життям» – акцентує О.Шевчук.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
Slider

Каковы наиболее опасные юридические риски карантина для бизнеса?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: