600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » Barristers заявляють про тиск зі сторони НАБУ у справі Окружного адміністративного суду м. Києва

Barristers заявляють про тиск зі сторони НАБУ у справі Окружного адміністративного суду м. Києва

  • 13.08.2020 13:10
Рубрика Прес-релізи
Джерело АО Barristers

Адвокатське об’єднання Barristers було запрошено супроводжувати обшуки в Окружному адміністративному суді столиці. Сьогодні, 13.08.2020 року, партнер, адвокат АО Barristers Олексій Шевчук отримав повістку про виклик для участі в проведенні слідчих (розшукових) та процесуальних дій, у т.ч. допиту в якості СВІДКА, врученні процесуальних документів тощо, в рамках проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні №22020120000000019 від 17.07.2020 та 06.08.2020.

Пан Олексій Шевчук та команда АО Barristers розцінюють це як тиск на захист та адвокатів і бажання отримати доступ до адвокатської таємниці, що є недопустимим порушенням чинного законодавства та втручанням в адвокатську діяльність.

Відповідно до п. 1, 2 ч. 1 ст. 65. КПК України не можуть бути допитані як свідки:

1) захисники у кримінальному провадженні – про обставини, які стали їм відомі у зв’язку з виконанням функцій представника чи захисника;

2) адвокати – про відомості, які становлять адвокатську таємницю.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 23 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» забороняється вимагати від адвоката надання відомостей, що є адвокатською таємницею.

Відповідно до ст. 397 КК України забороняється вчинення в будь-якій формі перешкод для здійснення правомірної діяльності захисника чи представника особи з надання правової допомоги або порушення встановлених законом гарантій їх діяльності та професійної таємниці.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

unnamed
tg-10
Slide

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA