Банківський комплаєнс буде задавати тренди добросовісності поведінки бізнесу — PRAVO.UA Банківський комплаєнс буде задавати тренди добросовісності поведінки бізнесу — PRAVO.UA
1024x90-ULF-1
2024
прапор_України

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Банківський комплаєнс буде задавати тренди добросовісності поведінки бізнесу

Банківський комплаєнс буде задавати тренди добросовісності поведінки бізнесу

  • 10.08.2021 11:17

Асоціація адвокатів України зібрала представників бізнесу, банків, фінансових установ та правників на новий форум «A2B: Banking & Compliance», який відбувся 6 серпня ц.р. у столиці за підтримки генерального партнера – ЮК Amber.

Для обговорення найактуальніших фінансово-банківських питань було обрано подвійний формат:

  • офлайн та
  • онлайн,

адже так взяти участь змогли:

  • учасники, які хотіли поспілкуватися наживо,
  • ті, хто не зміг прибути.

На цьому наголосила президент ААУ Зоя Ярош під час відкриття заходу.

Ольга Дмитрієва, почесний президент ААУ, зауважила, що попри розвиток економічних відносин і значні досягнення бізнес-адвокатури залишаються стереотипи, що питання банківського права не поєднується з адвокатурою.

Нібито адвокатура – це виключно сімейні та кримінальні справи.

«Нині захист бізнесу – така сама функція адвокатури, як і захист цивільних прав і від кримінального обвинувачення. Цей сектор практики є потужним, як і інші сфери. А оскільки нині жодна угода не може пройти повз банк, тому бізнес не може ігнорувати банківські правила і стандарти комплаєнса», — наголосила пані Дмитрієва, підкреслюючи актуальність порушених дискусій.

А до обговорення було запропоновано питання:

  • правил фінансового моніторингу,
  • судової практики у фінансово-банківському секторі,
  • переходу до інноваційних технологій — FinTech.

«Гроші не ходять «голубиною поштою» — весь цивілізований світ і бізнес користується для цього банківськими послугами. І нам, адвокатам, дуже важливо було зрозуміти, почути від представників провідних банків, зокрема служби фінмоніторингу та комплаєнса, що вимоги визначено постановами Національного банку України. І ми як законослухняні громадяни повинні їх виконувати. А для цього нам треба розуміти логіку вчинків відповідних банківських служб», — прокоментував Семен Ханін, керуючий партнер ЮК Amber, член правління ААУ, к.е.н.

Така нагода була саме у рамках форуму, адже представники служби комплаєнса, які зазвичай не спілкуються з клієнтами банків безпосередньо, відкрито розповіли учасникам форуму про свої цілі та основні проблеми, з якими стикаються в роботі.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA