прапор_України

Генеральний партнер 2022 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Українські » Банк «Новий» законно віднесли до неплатоспроможних - рішення КАС ВС

Банк «Новий» законно віднесли до неплатоспроможних – рішення КАС ВС

  • 24.10.2022 12:59

Як повідомляє Національний банк України, 18 жовтня 2022 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду  залишив без задоволення касаційну скаргу акціонера ПАТ «АКБ «Новий» та залишив у силі рішення судів попередніх інстанцій.

Цими рішеннями було повністю відмовлено в задоволенні позову акціонера банку щодо скасування рішень НБУ про відмову в погодженні плану припинення банківської діяльності та віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

Постанова КАС ВС є остаточною в цій судовій справі та оскарженню не підлягає.

Позивачем був власник істотної участі державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля», що володіє 18,3297% акцій ПАТ «АКБ «Новий».

Пресслужба НБУ наводить слова начальника управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту Національного банку Віктора Григорчука:

«Суд підтвердив, що станом на 11 липня 2017 року розмір регулятивного капіталу банку «Новий» становив менш ніж одну третину від мінімального рівня, встановленого нормативно-правовим актом НБУ. Отже, в Національного банку були наявні правові підстави для прийняття рішення про віднесення банку «Новий» до категорії неплатоспроможних».

Раніше, 3 березня 2021 року, Окружний адміністративний суд міста Києва рішенням відмовив у задоволені адміністративного позову ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля». Це рішення підтвердив і суд апеляційної інстанції. КАС ВС також підтримав правову позицію регулятора.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

tg-10
4_TaxForce600_90
covid
На-сайт_балы_600х90
На-сайт1_600x90
top50_2020_600x90
ULF_0002
Vacancies_600x90_ua
doroszab2

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Loading ... Loading ...

PRAVO.UA