Baker McKenzie запроваджує стипендії для студентів юридичних спеціальностей та розширює співпрацю з вищими навчальними закладами України — PRAVO.UA Baker McKenzie запроваджує стипендії для студентів юридичних спеціальностей та розширює співпрацю з вищими навчальними закладами України — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Baker McKenzie запроваджує стипендії для студентів юридичних спеціальностей та розширює співпрацю з вищими навчальними закладами України

Baker McKenzie запроваджує стипендії для студентів юридичних спеціальностей та розширює співпрацю з вищими навчальними закладами України

  • 08.03.2023 11:36
https://www.bakermckenzie.com/en

Київський офіс Baker McKenzie продовжує співпрацю з низкою вищих навчальних закладів України для підтримки талановитої молоді та розвитку практичних знань студентів юридичних спеціальностей, щоб допомогти їм досягти визначних результатів в юридичній професії. До 30-річчя діяльності Baker McKenzie в Україні київський офіс запровадив дві піврічні стипендії, які отримуватимуть:

  • бакалавр права з Навчально-наукового інституту права;
  • бакалавр міжнародного права з Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У 2022-2023 навчальному році юристи київського офісу Baker McKenzie приєдналися до викладацького складу кафедри міжнародного права Навчально-наукового інституту міжнародних відносин для проведення низки лекцій та семінарів у межах навчальних курсів кафедри. Тематика занять охоплює різні галузі права, а саме:

  • радниця Ксенія Прохур викладає лекції та семінари з порівняльного цивільного процесу;
  • юристка Анна Степанова — з порівняльного трудового права;
  • старша юристка Мирослава Коваль-Лавок — з порівняльного права інтелектуальної власності;
  • юристка Степанида Бадовська — з міжнародного фінансового права та разом зі старшою юристкою Анною Бойко — з міжнародного приватного права.

Четвертий рік поспіль Baker McKenzie читає гостьовий курс із господарського права в рамках магістерської програми факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія». Курс складається з дев’яти лекцій та п’яти семінарів із практичних аспектів господарського права, які відбувались із вересня до листопада 2022 року, та охоплює три блоки питань: комплаєнс, процесуальне та енергетичне право. У цьому семестрі до викладацького складу Baker McKenzie увійшли радники Мар’яна Марчук, Ксенія Прохур та Андрій Москалик відповідно.

У вересні 2022 року Baker McKenzie розпочала викладання нового навчального курсу з права інтелектуальної власності / інформаційних технологій тривалістю у два навчальні семестри для студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Радник Олексій Столяренко та старші юристи Мирослава Коваль-Лавок і Антон Капітоненко провели низку лекцій та семінарів із практичних аспектів права інтелектуальної власності / інформаційних технологій та захисту даних для студентів магістратури факультету адвокатури університету.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA