AVER LEX повідомляє про кар’єрні підвищення в команді — PRAVO.UA AVER LEX повідомляє про кар’єрні підвищення в команді — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » AVER LEX повідомляє про кар’єрні підвищення в команді

AVER LEX повідомляє про кар’єрні підвищення в команді

  • 05.06.2024 14:21

AVER LEX продовжує активний розвиток судової практики та оголосила про призначення адвоката Сергія Невмержицького радником адвокатського об’єднання та адвоката Івана Осколкова – керівником судового департаменту.

Рішення про підвищення в команді пов’язані зі збільшенням клієнтського портфеля та розширенням сфер клієнтських запитів. Найчастіші комплексні звернення стосуються захисту бізнесу, спорів із державними органами, санкційних проваджень, захисту інтересів військовослужбовців, а також роз’яснень законодавства про мобілізацію.

Робочу групу, яка здійснює юридичний супровід із питань мобілізації та бронювання, очолив адвокат Олег Іоніцой-Доценко.

«У рамках стратегії компанії реалізовується укрупнення судової практики, що посилює її синергію з кримінальною практикою та повноцінне функціонування. Це сприяє швидкому кар’єрному зростанню співробітників та підтверджує ефективність внутрішньої програми зрощення команди. Вітаю своїх колег із новими посадами!» — коментує партнер AVER LEX Володимир Єніч.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA