Asters захистила "ПриватБанк" у спорі щодо права власності на один із найбільших торговельних центрів у Дніпрі — PRAVO.UA Asters захистила "ПриватБанк" у спорі щодо права власності на один із найбільших торговельних центрів у Дніпрі — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Asters захистила "ПриватБанк" у спорі щодо права власності на один із найбільших торговельних центрів у Дніпрі

Asters захистила “ПриватБанк” у спорі щодо права власності на один із найбільших торговельних центрів у Дніпрі

  • 28.05.2024 14:35

Asters успішно захистила “ПриватБанк” у спорі щодо права власності на торговельний центр «Приозерний» загальною площею понад 32 тис. кв. м., що розташований у м. Дніпрі.

Колишній власник торговельного центру намагався повернути право власності на нього, вказуючи на незаконність дій банку та державного реєстратора під час звернення стягнення на торговельний центр, який перебував в іпотеці “ПриватБанку”. Спір розглядався судами з 2021 року.

23 квітня 2024 року Верховний Суд відхилив касаційну скаргу колишнього власника та залишив без змін рішення судів першої та апеляційної інстанцій, які підтверджують законність набуття права власності “ПриватБанком”.

Над справою працювала команда адвокатів судової практики Asters у складі співкеруючого партнера Олексія Дідковського, партнера Андрія Пожидаєва, радника Віктора Тарасенкова.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA