Asters захистила інтереси українського трейдера добрив та сільськогосподарської продукції в морському спорі — PRAVO.UA Asters захистила інтереси українського трейдера добрив та сільськогосподарської продукції в морському спорі — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Asters захистила інтереси українського трейдера добрив та сільськогосподарської продукції в морському спорі

Asters захистила інтереси українського трейдера добрив та сільськогосподарської продукції в морському спорі

  • 21.06.2024 14:33

Asters успішно захистила інтереси одного з найбільших українських трейдерів добрив та сільськогосподарської продукції  морському спорі на суму 3,5 млн доларів США, який виник у зв’язку з втратою вантажу внаслідок аварії на судні під час його перевезення в Україну.

Спір охоплював серію арбітражів у Лондоні проти власника та користувача судна, а також складні переговори з відповідачами в цих арбітражах, рятувальною компанією, страховими компаніями та іншими зацікавленими сторонами. Кульмінацією спору став арешт іншого судна, яке належало відповідачу, в арбітражі під час його рейсу в український порт. Спір завершився компромісом між сторонами з укладенням кількох мирових угод.

Над проєктом працювала команда Asters у складі співкеруючого партнера Олексія Дідковського, партнерки Оксани Легкої, радників Андрія Стеценка та Олега Самсоновича.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA