Asters захистила інтереси "ПриватБанку" в спорі щодо права власності на офісну будівлю — PRAVO.UA Asters захистила інтереси "ПриватБанку" в спорі щодо права власності на офісну будівлю — PRAVO.UA
прапор_України
2024

Генеральний партнер 2024 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Новини » Asters захистила інтереси "ПриватБанку" в спорі щодо права власності на офісну будівлю

Asters захистила інтереси “ПриватБанку” в спорі щодо права власності на офісну будівлю

  • 03.05.2022 10:15
Asters

Asters захистила інтереси “ПриватБанку”, найбільшого за розмірами активів українського банку, в спорі щодо права власності на будівлю головного офісу в місті Дніпро.

У листопаді 2020 року Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов компанії, пов’язаної з колишніми власниками та топменеджментом банку. Суд скасував право власності “ПриватБанку” на офісну будівлю, яка перейшла у його власність за три місяці до націоналізації в результаті накладення стягнення на іпотечне майно для погашення заборгованості за кредитом особи, пов’язаної з колишніми власниками банку.

25 квітня 2022 року Центральний апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції, відмовив позивачу у задоволенні позовних вимог у повному обсязі, чим підтвердив законність права власності на будівлю загальною вартістю понад 152 млн грн.

Над справою працювала команда судової практики Asters у складі партнера Андрія Пожидаєва та старшого юриста Олексія Ананійчука.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

Баннер_на_сайт_тип_1
баннер_600_90px_2
2024
tg-10
Legal High School

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA