600-90_WAIT
прапор_України

Генеральний партнер 2023 року

Видавництво ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА
Головна » Прес-релізи » “Астерс” приєднується до Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA

“Астерс” приєднується до Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA

  • 05.03.2021 13:03
Рубрика Прес-релізи

“Астерс” стала першою українською юридичною фірмою – підписантом Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству. Ініціативу впроваджують UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення та експертна організація “Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності”.

Підписавши Декларацію, фірма взяла на себе зобов’язання заохочувати співробітництво задля розширення прав жінок, запровадити гендерно чутливі підходи у своїй діяльності, створити умови для гідної праці та рівної зайнятості, а також сприяти запобіганню домашньому насильству та формуванню нетерпимості до всіх його проявів. Серед підписантів Декларації – понад 30 провідних компаній та організацій, що ведуть діяльність в Україні (зокрема, ЕВА, Nestle, Mondelez, METRO, Danone, GlobalLogic та ін.).

Принципи гендерного паритету вже давно закріплено у внутрішніх політиках “Астерс”. Фірма підтримує проєкт з популяризації гендерної рівності “Наука – це вона”. Також “Астерс” бере участь в ініціативі WINS (Women Initiative to Network Success) глобальної мережі юридичних фірм Lex Mundi.

“Формування суспільства, де кожна людина може реалізувати свій потенціал, – це відповідальність кожного з нас. Залучення приватних компаній, які є роботодавцями для сотень і тисяч людей, продиктовано часом та сучасними викликами. Ми раді вітати серед підписантів Декларації найбільшу українську юридичну фірму “Астерс” – об’єднуючи наші зусилля, ми робимо ще один крок до досягнення рівноправного майбутнього”, – зазначає Хайме Надаль, представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

“Рішенням Генеральної Асамблеї ООН 8 березня визнано Міжнародним днем боротьби за права жінок, і в усьому світі цей день має на меті привернення уваги до питань гендерної нерівності, – зазначає Армен Хачатурян, старший партнер “Астерс”. – Підписавши Декларацію, ми об’єднуємо зусилля з іншими провідними українськими компаніями та маємо на меті підвищення уваги суспільства до важливості впровадження гендерного паритету та протидії домашньому насильству”.

 

***

“Астерс” є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста “Астерс” – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення, є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, з 1997 року і в Україні. Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter, Instagram та Facebook.

Поділитися

Підписуйтесь на «Юридичну практику» в Facebook, Telegram, Linkedin та YouTube.

IkarPapuga600x90
DorZab600x90
600-90_WAIT
tg-10

СВІЖИЙ ВИПУСК

Чи потрібно відновити військові суди в Україні?

Подивитися результати

Завантажується ... Завантажується ...

PRAVO.UA