Генеральный партнер 2021 года

Издательство ЮРИДИЧЕСКАЯ ПРАКТИКА
Главная » Пресс-релизы » "Астерс" консультує Smart Holding щодо продажу Unex Bank

«Астерс» консультує Smart Holding щодо продажу Unex Bank

  • 12.01.2021 12:51

«Астерс» діє як юридичний радник Withine Investments LTD (Кіпр), дочірньої компанії Smart Holding (однієї з найбільших промислово-інвестиційних груп України), щодо продажу АТ «ЮНЕКС БАНК» компанії Dragon Capital Investments Limited (Кіпр) та Івану Світеку.

Сторони планують закрити угоду протягом першого кварталу 2021 року. Наразі документи проходять узгодження в Національному банку України. Антимонопольний комітет України вже схвалив угоду. Сума угоди не розголошується.

Юридичний супровід проєкту включає, зокрема, участь у підготовці договору купівлі-продажу акцій та інших документів щодо угоди, а також координацію процедур укладення та закриття угоди.

Над проєктом працює команда практики банківського та фінансового права «Астерс» у складі старшого партнера Армена Хачатуряна та старшого юриста Максима Терещука.

 

***

Smart Holding – одна з найбільших промислово-інвестиційних груп України. Інтереси Smart Holding зосереджені в галузях, які є ключовими для економіки країни. Підприємства Smart Holding інвестують в об’єкти сфери гірничо-металургійного та нафтогазового комплексів, банківського сектору, сільського господарства, суднобудування та нерухомості.

«Астерс» є найбільшою юридичною фірмою України з офісами в Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста «Астерс» – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Поделиться

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на «Юридическую практику» в Facebook, Telegram, Linkedin и YouTube.

0 комментариев
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Slider

Как вы оцениваете перспективы дальнейшего развития института суда присяжных в Украине?

Просмотреть результаты

Загрузка ... Загрузка ...

PRAVO.UA

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: